Dealeroverzicht

Hieronder vindt u onze lijst met dealers op alfabetische volgorde van plaatsnaam.
Scrol naar beneden voor een Google Maps kaartje.

NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
AVH Kalkovenweg 50 Alphen aan den Rijn 2401 LK 0172-474 383 aliesiegersuithol@hotmail.com Bekijk op kaart
Universal Horse Trading Molenstraat 11 Amerongen 3958 BW 06 - 2282 6103 info@universalhorsetrading.nl Bekijk op kaart
Dierenshop Mantis v.o.f. Molengang 150 Anna Paulowna 1761 BW 0223 - 535 063 info@dierenshop-mantis.nl Bekijk op kaart
Horse & Outdoor Van Camminghaweg 36 Arum 8822 WD 0517-641457 info@horseandoutdoor.com Bekijk op kaart
Care 4 Horses Nederland Noorderplantsoen 24 Assen 06 - 4570 0578 www.care4horsesnederland.nl Bekijk op kaart
Tijdgeest Veenpolderdijk 2 Assendelft 1566 PJ 075-6871220 www.tijdgeestassendelft.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
P.J.J. Verhoeven vof Dorpsstraat 6 Bakel 5761 BN 0492 - 341 321 info@ruitersportverhoeven.nl Bekijk op kaart
DSZ Gils De Hanekampen 34 Beilen 9411 XN 0593-540204 Bekijk op kaart
Engel Diervoeders Hillegommerdijk 290 Beinsdorp 2144 KN 0252-529228 www.engeldiervoeders.nl Bekijk op kaart
Le Bon Cheval Kerkedijk 22 Bergen NH 1862 BG 06-83676585 www.leboncheval.nl Bekijk op kaart
Rob en Erica van Oorschot Diervoeders Julianastraat 27 Berghem 5351 AL 0412-401258 www.diervoedersvanoorschot.nl Bekijk op kaart
Agra Totaal Bûterhoek 62 Berlikum 9041 AD 0518-462456 Bekijk op kaart
Richarde Kempe Hoefsmid Nassauwstraat 29 Bodegraven 2411 CH 06-11343808 www.hoefsmidkempe.nl Bekijk op kaart
Velthof diervoeders Grotestraat 55-56 Borne 7622 GM 074-2661230 www.velthofdiervoeders.nl Bekijk op kaart
Horcon Puursteenseweg 375 Bornem B 2880 0032-38971038 www.horcon.be Bekijk op kaart
Ruitershop Burgwerd Kloosterweg 7 Burgwerd 8742 KV 06 4928 7939 www.ruitershopburgwerd.nl Bekijk op kaart
Welle Diertotaal Laarderweg 3 Bussum 1402 BA 035-6934211 www.wellediertotaal.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Zalda Ruitersport Heerderweg 4 Cadier en Keer 6267 NH 043-2200175 www.zalda.nl Bekijk op kaart
Horseshop International Bermweg Capelle aan den Ijssel 2906 JG 06 2732 0445 info@horseshopinternational.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Van der Graaf “De Molen” Hoofdvaart 97 Dedemsvaart 7701 JH 0523-612 484 www.vandergraafdemolen.nl Bekijk op kaart
Hoefsmederij Biersteker Jan int Veldstraat 46 Den Helder 1781 SJ Bekijk op kaart
Rasvoer Brakkeveldweg 140 Den Helder 1782 AL 06-37410174 www.ras-voer.nl Bekijk op kaart
Alea Shop Dendermonde steenweg 28 A Destelbergen (B) 9070 0032-92302860 www.aleashop.be Bekijk op kaart
Sangers Ruitersport Industriestraat Doetinchem 7005 AN 06-40425438 www.sangersruitersort.nl Bekijk op kaart
Van Wolfswinkel diervoedingen & zo Boswijklaan 6 Doorn 3941 ZN 06-23101572 www.diervoedingeenzo.nl Bekijk op kaart
Paddock Oudedijk 76 Dordrecht 3318 AH 078-6211972 Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Dieren kliniek Emmeloord Esperlaan 77 Emmeloord 8302 DC 0527-613500 www.dierenkliniekemmeloord.nl Bekijk op kaart
Hippo Focus Hoofdweg 85 Emst 8166 AD 0578-662560 www.hippofocus.nl Bekijk op kaart
Meester in Ruitersport Jan Gooskaai 82 Enkhuizen 1602 GG 06 - 8007 4778 meesterinruitersprt@outlook.com Bekijk op kaart
Tijhof Diervoeders Fleuweweg 2C Enter 7468 AG 0547-383451 www.tijhofdiervoeders.nl Bekijk op kaart
A.C van Westrienen Molenstraat 4 Est 4185 NL 0345-565065 www.westrienen.nl Bekijk op kaart
ProBrain Animal Care Valtherweg 31 Exloo 7875 TA 06-1694 1112 www.probrain.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Limo Ruitersport Marrisstraat 40 Geleen 6165 AT 046-4232333 www.ruitersport-limburg.nl Bekijk op kaart
De Hindernis Ruitersportzaak Langendijk 62 Gorinchem 4201 CJ 0183 - 633 022 http://www.dehindernis.eu Bekijk op kaart
Hazenberg Dier & Tuin Rondweg 5 Grootegast 9861 GK 0594 - 612 090 www.hazenberggrootegast.nl Bekijk op kaart
Equidom Saddlery Ferragets 2 Guadalest 3517 0034 6 8215 8542 nathalie@equidom.com Bekijk op kaart
Groene Vakwinkel Sikma Rinia van Nautaweg 4C Gytsjerk 9061 AE 058-2561279 winkel@sikmadievoeder.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
De Smidse Ruitersport Dorpsstraat 33 Halle 7025 AB ,314-631613 www.ruitersportdesmidse.nl Bekijk op kaart
Bosgra Rijkstraatweg 139 Hardegarijp 9254 DD 0511-472025 www.bosgra.nl Bekijk op kaart
Discus Ekkelkamp Rijkstraatweg 135 Haren 9752 BD 050-5350215 Bekijk op kaart
Atorka Ruitersport Beatrixlaan 24 Harmelen 3481 CE 06 - 5345 3469 info@atorka.nl Bekijk op kaart
Saddlery Heemskerk Strengweg 16 Heemskerk 1969 MG 06 2077 9256 saddleryheemskerk@outlook.com Bekijk op kaart
Kerkdijk Diervoeders Ommerweg 30 HELLENDOORN 7447 RG 0548 - 656545 info@kerkdijkdiervoeders.nl Bekijk op kaart
Horse Top Shop Slop 1 Hellevoetsluis 3223 BP 06-41434282 www.horsetopshop.nl Bekijk op kaart
De Jager Handel & Transport De Klaster 1A Hemelum 8584 VA 0514-581716 www.dehynstefreon.nl Bekijk op kaart
`t Ruiterparadijs Goorsestraat 22B Hengevelde 7496 AD 0547 333 113 info@ruiterparadijs.nl Bekijk op kaart
K & A Ruitersport Hoogenweg 10 i Hoogenweg 7793 HL 0523-264896 Bekijk op kaart
Dibbits Ruitershop Molenweg 20 Horssen 6631 KJ 0487-541577 www.hengstenhouderijdibbits.nl Bekijk op kaart
D`N Östrik Venrayseweg 151 Horst 5961 NS 077-8500887 www.ostrik.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
K en K Haanstra Schooterlandseweg 2 Katlijk 8455 JG 0513-631415 info@kenk-haanstra.nl Bekijk op kaart
Zadelmakerij Hollander Broekstraat 29 Klarenbeek 7382 AC 055-3011277 Bekijk op kaart
Groene Vakwinkel Olthof Dorpsstraat 21 Kloosterhaar 7694 AA Bekijk op kaart
De Vlashoeve Nieuwstraat 55 Koewacht 4576 AJ 085-7441130 www.vlashoevekoewacht.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Hall & Hall Ruitersport Koopmansstraat 111 Lelystad 8223 AH 06-17062895 paardenzooi@hotmail.com Bekijk op kaart
Roeke Ruitersport Heerensbrinksweg 4 Lierderholthuis 8144 RC 0572-394527 www.roeke.nl Bekijk op kaart
Ruitersport Van Berlo Laan ten Boomen 4 Lierop 5715 AB 0492-335353 www.ingridvanberlo.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Walravens VOF Rondven 28 Maarheze 6026 PX 06 - 1063 5559 info@ruitershoponline.nl Bekijk op kaart
Ruitersport K & S Leuterweg 33 Maasmechelen 3630 +32 4940 82 645 ruitershopks@gmail.com Bekijk op kaart
Kuipers Agrishop Botniaweg 2A Marrum 9073 TV 0518-721029 info@kuipersagrishop.nl Bekijk op kaart
RPSequipments Zernikeweg 37 Middelharnis 3241 MG 06 - 5276 4049 www.rpsequipments.com Bekijk op kaart
De Koperwiek Oosterburen 55 Midsland 8891 GB 0562 -769 004 www.dekoperwiekterschelling.nl Bekijk op kaart
Bremas Ambachtweg 39 Moordrecht 2841 MB 0182-374784 info@bremas.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Zadelmakerij Van den Bosch Hoofdweg 264 Nijholtpade 8475 CG 0561 - 688 352 www.zadelmakerij-bosch.nl Bekijk op kaart
Groene Vakwinkel Schuddebeurs Kloosterweg 44 Noordgouwe 4317 NH 0111 - 453 133 www.uwgroenevakwinkelschuddebeurs.nl Bekijk op kaart
Lisa’s Ruitershop Herenweg 151 Noordwijk 2201 AE 06 - 5192 6519 www.lisasruitershop.nl Bekijk op kaart
Ruyters voor Ruiters Cockeveld 3 Nuenen 5672 AE 040-2952275 info@ruytersvoor ruiters.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Jeto Horse Ruitersport Bredestraat 1 Oostburg 4501 EA 0117-870011 www.jetohorsewebwinkel.nl Bekijk op kaart
Molenhof Diervoeders Zwarteweg 16 Oosterwolde ( GLD ) 8097 PV 0525-621909 Bekijk op kaart
Dogmeat BV Molenbosstraat 13a Ossendrecht 4641 SH 06 - 1375 1727 www.dogmeat.nl Bekijk op kaart
Onlinepets BV Emmerblok 1 Oud Gastel 4751 XE 0186 - 57 55 28 www.medpets.nl Bekijk op kaart
VitaDier Stationsweg 9-11 Ouddorp 3253 AP 0187 - 750 951 www.vitadier.nl Bekijk op kaart
De Graankorrel Hendrik Westerstraat 67 Oude Pekela 9665 AN 0597-612419 www.graankorrel.nl Bekijk op kaart
Martha hoeve Texel Schilderweg 251 G Oudeschild-Texel 1792 CJ 06-13317703 www.ruiterenmensportmarthahoevetexel.nl Bekijk op kaart
Ingalop kon. Julianastraat 1 Ouwerkerk 4305 AJ 06 1508 3678 www.in-galop.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Cheval Vital La Comberie Pre en Pail 53140 0033 6072 88 057 pachadumont@hotmail.com Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Brandhof VOF Kooiweg 4a Renswoude 3927 EB 0318 - 502 005 www.brandhofdierenruiter.nl Bekijk op kaart
Ruitersport & DSZ Naalden Raadhuisstraat 86 Rucphen 4715 CE 0165-348028 www.naalden-rucphen.nl Bekijk op kaart
Ruitersport Ruinen Armweide 5 Ruinen 7963 RS 06 - 1323 6995 info@ruitersportruinen.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Happy Animalfood Juttestraat 44 Schoonoord 7848 CH 06-52473495 www.happyanimalfood.nl Bekijk op kaart
Sinke Ruitersport Torenstraat 1 Serooskerke -Walcheren 4353 AA 0118 - 591251 info@firmasinke.nl Bekijk op kaart
Willem Administrator Hearewei 5 Sexbierum 8855 AZ 0517 - 59 23 66 www.equiprotecta.nl Bekijk op kaart
Goedkope Paardendekens webwinkel It Lange ein 7 Sibrandeburen 8647 SB 06-15226927 www.goedkopepaardendekens.nl Bekijk op kaart
Grevers, Mengvoeders & Molenaarsbedrijf Kapelweg 9 Sinderen 7056 AN 0315-617229 Bekijk op kaart
Ruitershop Beerens Oergongswei 13 Skarnegoutum 8629 SZ 0515-419044 Bekijk op kaart
Koenis Dierenspeciaalzaak Wuiver 3 Spanbroek 1715 EB 0226-820072 www.koenisbv.nl/ Bekijk op kaart
Het Ruiterhoekje Carel Fabritiuspad Spijkenisse 3202 TC 06-20575863 www.hetruiterhoekje.nl Bekijk op kaart
Den Dungense Molen Hoogstraat 91 St Michielsgestel 5271 XA 073-5951271 www.dungensemolen.nl Bekijk op kaart
Ruitersport Katerbarg Stieltjeskanaal 128 Stieltjeskanaal 7756 PG 06-10591200 www.ruitersportkaterbarg.nl Bekijk op kaart
Discus Stiens It Achterbosk 19 Stiens 9051 CS 058 - 257 4994 www.discusstiens.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Kerckhaert Ruitersport Laagstraat 3 Temse 9140 0032-37714015 www.kerckhaert.be Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Heeja Ruitersport Amerdfoortseweg 205 Uddel 3888 NM 0577-461435 info@heeja.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
De Paardenverzorger Maastrichterweg 265 Valkenswaard 5556 VB 06 2264 6673 www.depaardenverzorger.nl Bekijk op kaart
Animo Ruitersport Zuidwending 62A Veendam 9644 XL 0598-632797 www.animoruitersport.nl Bekijk op kaart
S.J.M. Passchier Holding B.V. Kockerseweg 94 Venlo 5927 PH 06 - 3308 5122 pinkstables@live.nl Bekijk op kaart
Van Hoorn Dierenspeciaalzaak Wilhelminastraat 18 Vlagtwedde 9541 AP 0599-312499 www.vanhoorn-vlagtwedde.nl Bekijk op kaart
Ruitersport Sissi Dreesstraat 4 Vlissingen 4384 DC 06-25218409 www.ruitersportsissi.nl Bekijk op kaart
Fiona`s Ruitersport Vrouwbuurstermolen 20 Vrouwenparochie 9047 SW 0518-400800 www.fionasruitersport.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Fokkens Ruitersport Oosterstraat 10 A Warffum 9989 AD 0595-42299 Bekijk op kaart
Evenboer Ruitersport Broekermeerdijk 34 Watergang - Broek in Waterland 1454 AH 06-51323422 Info@evenboerruitersport.nl Bekijk op kaart
Isodorus Mastenbroekweg 2 Weert 6006 PT 0495-532511 www.isidorus.nl Bekijk op kaart
VMB Dier en Tuin Raalteweg 10 Wesepe 8124 AD Bekijk op kaart
Het Zeepaard Europalaan 22 West Terschelling 8881 EK 06 - 2751 5303 biermanwendy@gmail.com Bekijk op kaart
Van der Kroon Dr. Nuyensstraat 61 Westwoud 1617 KB 0228-562076 www.kroonshop.nl Bekijk op kaart
Faunaland Wierden Rijssensestraat 13 B Wierden 7642 CV 0546-579186 Bekijk op kaart
Hoefsmid Naomi Foarrijp 3 Wijnaldum 8857 RE Bekijk op kaart
Hoefsmid Douwe Dokter Foarrijp 3 Wijnaldum 8857 RE Bekijk op kaart
Onlinehorseoutlet.nl S. v.d. Molenstrjitte 10 Wijnaldum 8857 BS 06 - 2717 2580 www.onlinehorseoutlet.nl Bekijk op kaart
MEK Paardensport Mauritsstraat 1a Winschoten 9671 BV 06 - 1519 4466 http://www.mekpaardensport.nl Bekijk op kaart
Wentink Weurden 21 Winterswijk 7101 NG 0543 - 520680 info@zadelmakerijwentink.nl Bekijk op kaart
BuitenZinnig Fortun 5 Workum 8711 BX 06 2723 3088 http://www.buitenzinnig.nl Bekijk op kaart
Buitenzinnig Fortun 5 Workum 06 2723 3088 www.buitenzinnig.nl Bekijk op kaart
Ruitersport Zaanstad Zaanweg 66 Wormerveer 1521 DM 075 - 6153308 www.ruitersportzaanstad.nl Bekijk op kaart
NaamAdresPlaatsPostcodeTelefoonnummerE-mail / website
Apotheek Deraphar Grote Markt 44 Zelzate (B) 9060 Bekijk op kaart
White Soxs Koningskampstraat 26 Zevenaar 6905 TL 06-29578567 www.whitesoxs.nl Bekijk op kaart
Versluis Diervoeders & Transport Zijderveldselaan 54 Zijderveld 4122 GV 0345 - 641373 http://versluis-zijderveld.nl Bekijk op kaart
Rebrink Diervoeding Croesinckplein 162 Zoetermeer 2722 EH 06 - 4205 4525 rebrinkdiervoeding@kpnmail.nl Bekijk op kaart
Jackel Visser Tuin en Dier Zuiderstraat 10 Zuidlaren 9471 KJ 050-4092539 www.jackelvisser.nl Bekijk op kaart
Ruitershop Zundert Bredaseweg 40 Zundert 4882 DG 06-38605334 www.ruitershopzundert.nl Bekijk op kaart
T.H.O. Van den Berg Grote Kranerweerd 25 Zwartsluis 8064 PE 038-3867205 www.vdberg-zwartsluis.nl Bekijk op kaart
wellicht ook interessant voor u:

Equi-Protecta

Loose en Shine

EquiProtecta

Blue Wonder-Gel

EquiProtecta

Take-Away Spray

EcoProtecta

Odor Control

EquiProtecta

ECO-Gard

EquiProtecta

Paardendeo

EquiProtecta

Paardenlotion

EquiProtecta

Glansspray

EquiProtecta

Mokgel

EquiProtecta

Hoevenspray